FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookshelves 14929221
nr 1492 9221
BOOKSHELVES
3 hyllplan. Length: 78, wear, damages.
3 hyllplan. Bredd: 78 cm
Condition: slitage, skador
SEK 500
Monday September 26 2022
at 19:24:12
200 kr
450 kr